Contactpersonen

Directiecomité

''

   Maarten Dejonghe - Algemeen Directeur
   maarten@tpandje.be  
   051/31.05.78
   0474/26.10.37

''


   Tania Van de Putte - Directeur Bewonerszorg & Verantwoordelijke Personeelsdienst
   tania@tpandje.be
   051/31.05.78

''


   Lut Danneels - Hoofd Boekhouding
   lut@tpandje.be
   051/31.05.78

 

Coördinatiecomité Ouderenzorg

''    
   Shana Roelstraete - Afdelingsverantwoordelijke "Dolce Vita"
   shana@tpandje.be
   051/31.05.78
''    Joris Himpe - Afdelingsveranwoordelijke "La Fonte" & "Carpe Diem" 
   joris@tpandje.be
   051/31.05.78
''

   Annelies Van Raemdonck - Afdelingsverantwoordelijke "Pastorale" & "La Verna"
   annelies@tpandje.be
   051/31.05.78

''    Marianne Delagrange - Verantwoordelijke Public Relations
   marianne@tpandje.be
   051/31.05.78
''     Nele Margot - Referente Dementie
    Verantwoordelijke studenten                                    
    nele@tpandje.be
    051/31.05.78      

 

Sociale Dienst

''     Gerda Roelens - Verantwoordelijke Sociale Dienst
    gerda@tpandje.be
    051/31.05.78